Mgr. Šárka Moulet

Koučink & Neurolingvistické Programování

Neurolingvistické Programování Praha 2

Otevřete Dveře k Osobnímu Růstu

Metoda, která vznikla v 70. letech v Kalifornii. Jedná se o techniky, které umí pracovat s lidskou myslí a učí nás mysl ovládat takovým způsobem, aby sloužila ona nám a ne my jí.

NLP se používá ve sportu, v politice, v obchodu a mnoha dalších oblastech. Ve skutečnosti se s NLP setkáváme na každém kroku aniž bychom si to vůbec uvědomovali. NLP nám umožňuje navázat kontakt s naším podvědomím a využívat zdroje z našeho podvědomí. Zabývá se komunikací a jejím efektivnějším používáním.

Odbourání nefunkčních vzorců z dětství

Všichni si s sebou z dětství neseme a i během celého života vytváříme programy, které nás ovlivňují ne vždy tak, jak bychom si přáli. Mozek je neuroplastický, obtisknutí a vytvoření nějakého nějakého vzorce chování nebo programu nastane velmi rychle. Stává se, že takový program může být škodlivý a potom nám ničí život dlouhá léta, někdy i natrvalo.

Techniky NLP nám umožňují tyto škodlivé programy neutralizovat nebo „přeprogramovat“ na program nám prospěšný, velmi hladce a jednoduše.  Zvládne to úplně každý. Náš mozek je neuroplastický a my díky jemu a našim smyslům kódujeme informace, které k nám přicházejí zvenčí a poté odpovídajícím způsobem reagujeme. Můžeme se naučit lépe rozumět těmto procesům a využít je ve váš prospěch.

Základní Principy neurolingvistického programování

NLP stojí na pevných základech, které spojují psychologii, komunikaci a osobní rozvoj. Pomohu vám přiblížit, jak můžete tyto principy využívat k zlepšení svého života. Od modelování úspěšných strategií po práci s přesvědčeními a hodnotami, NLP vám nabízí nástroje a kompetence k Vaší hluboké osobní transformaci.

Jak NLP pomáhá v osobním životě

NLP techniky mohou zásadně změnit váš způsob myšlení a přístup k životu. Zlepšení komunikačních dovedností, překonání fobií, změna omezujících přesvědčení – to vše je možné s NLP. V Praze 2 vám nabízím prostředí, kde budeme společně na změnách bezpečně a efektivně pracovat.

NLP v profesionálním rozvoji

NLP velmi dobře využít ke zlepšení Vaší komunikace v pracovním prostředí, naučíte se zvládat krizové situace a řešit je s klidem. NLP techniky vám pomohou rozvíjet dovednosti, které jsou klíčové pro úspěch ve vaší kariéře.

Proč si vybrat neurolingvistické programování na Praze 2

Poskytnu Vám podporu, kterou potřebujete k Vašemu rozvoji, k objevování Vaší cesty, k řešení Vašich každodenních problémů a pro dosažení vašich cílů. S moderními metodami a individuálním přístupem získáte nejen nové dovednosti, ale i hlubší pochopení sebe sama a svého potenciálu. Jedná se o investici do vás a investice vynaložená na zlepšení vašeho života je tou nejlepší investicí.

Životní a profesionální koučink Praha 2


 

Pokud máte jakékoliv specifické požadavky nebo otázky, neváhejte se na mě obrátit. Jsem zde, abych podpořila vaší cestu k osobnímu a profesionálnímu rozvoji.

coach@sarkamoulet.cz

+420 777 655 706