Mgr. Šárka Moulet

Koučink & Neurolingvistické Programování

Můj příběh

 

Již mnoho let se věnuji práci s lidmi, která mě velmi baví a naplňuje. Pracovala jsem dlouhá léta v oblasti klientského servisu a vždy jsem se snažila být pro své klienty empatickým posluchačem a oporou. V životě mám stále potřebu posouvat se vpřed a objevovat nové věci, proto mě můj zájem o lidský potenciál zcela přirozeně přivedl ke studiu koučinku a Neurolingvistického programování.  Strávila jsem 13 let v zahraničí a certifikace Profesionálního kouče i Praktika v Neurolingvistickém programování jsem dosáhla v Lucembursku. Jsem zvyklá žít v multikulturním a multilingvistickém prostředí, moje rodina je toho důkazem. Mluvím česky, francouzsky a anglicky.

Které hodnoty jsou pro mne důležité?  Svoboda, rodina, tolerance, láska, empatie, moudrost a autenticita. Jsem přesvědčená, že i malým činem dobra můžeme udělat svět příjemnějším místem k životu a dokázat velké věci.

Věřím, že každý má v sobě obrovský potenciál a záleží jen na nás samotných jestli ho dokážeme využít a najdeme svou cestu.  Všichni můžeme žít spokojeným životem, žijeme-li v souladu sami se sebou.